5 comments

 1. Pingback: kobi's FPV – Будова квадрокоптера. Регулятори ходу (ESC)

 2. Юра   •  

  Привіт! Розкажи, будь ласка, скільки заряджати зарядкою, що в комплекті. І чи має там згаснути світодіод при повному заряді? Я вчора теж отримав hubsan x4 h107c. Заряджав від usb-порта, але боюся тримати більше 40 хвилин, як пишуть на сайті. За цей час світодіод не гасне – може він ще не зарядився повністю? Вистачає такої зарядки на 5 хвилин максимум – не встигаю навіть повчитися )) В тебе теж так?

  • kobi   •     Author

   Привіт!

   В мене була аналогічна ситуація. Діод не гаснув на 40 хв, виміряв напругу – менше ніж 4,2В було, значить недозаряд. Тому поставив на зарядку і слідкував чи не вздувається батарея. Хвилин через 50-55 діод погас, замір напруги показав 4,2В.

   З часом зарядка почала тривати менше, не знаю, чому так.

   А потім я купив собі 5 батарей і спеціальну зарядку для LiPo і все стало дуже просто: http://fpv.in.ua/yak-shvidko-zaryadzhati-odnochasno-kil-ka-lipo-akumulyatoriv-dlya-hubsan-x4/

 3. Юра   •  

  Дякую за швидку відповідь! Не знаєш, чи можна десь в України купити додаткові батареї? Їду у відпустку, немає часу чекати з Китаю ))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>