Будова квадрокоптера. Рама

quadcopter_drone_frame

Ну почнемо з рами. Рама – це дуже важливо. До неї кріпиться все решта ))

Рами бувають дуже різні, при чому майже будь-яка зможе літати. Питання лише – як?

Загалом, ключові характеристики для рами – це вага та міцність. Над пошуком оптимального співвідношення цих характеристик мучиться не один ум ))

Ось приклади рам:

Гівнорами, зроблені із сміття, шо в хаті валяється. Особливо вражає любов проектувальників таких рам до мисочок чи коробочок від дисків. Вони їх застосовують як захист електроніки від атмосферного впливу:

frame-home-edition

І така ше:

frame-woodean

Мені особисто власна гідність не дозволила би зібрати таку, певною мірою, іміджеву річ як квадрокоптер, в такому огидному вигляді. То все-одно що купити Део Ланос…

Ну але не всі саморобні рами так виглядають, є люди з двома правими руками і непоганим художнім смаком. В них получається щось типу цього:

frame-home-cool

Взагалі – рама далеко не найдорожчий елемент квадрокоптера, але якщо у вас тече єврейська кров, ви маєте 2 ліві руки та повністю відсутнє почуття прекрасного (тобто, самостійно зробити гарну і якісну раму не вдасться, а зекономити хочецця) – на допомогу вам спішать китайські виробники:

china-manufacturer

Вони створюють як рами власного проектування:

frame-china

Так і клони брендових рам:

frame-china-copy

Варто відмітити, що якість таких виробів є доволі прийнятною і повністю відповідає своїй ціні. Звісно, купувати першу зустрічну раму не варто – потрібно спочатку почитати відгуки.

Ну і на вершині рам для “зроби-сам” квадрокоптерів – брендові рами від крутих виробників. Це серія рам від DJI та Team Black Sheep Discovery:

f450-frame-kit frame-tbsНу ніби про рами більше нема що особливо говорити. Підсумок такий – кожен зможе знайти варіант, який підходить під його вподобання, потреби та розмір гаманця.

Мій вибір: TBS Discovery

1 comment

  1. Pingback: kobi's FPV – Будова квадрокоптера. Схема

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>